Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Referencie

Referencie priamo od klientov nájdete na nezávislej stránke.

Stačí, ak kliknete SEM

Z ďalších referencií vyberáme:

Vážený pán Ambrózy, patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM za sprostredkovanie kúpy môjho nového bytu. Veľmi oceňujem Váš profesionálny prístup, seriózne jednanie a príjemné vystupovanie. Oceňujem aj Vami používanú prezentáciu nehnuteľnosti formou videoprehliadky. V mojom prípade mala značný vplyv na výber bytu. Prajem Vám veľa spokojných klientov. S radosťou odporučím Vaše služby ďalej. Blažena Suchaničová, Banská Bystrica

Blažena Suchaničová, Banská Bystrica


Vybral som si Vas, preto, lebo som mal z Vas pocit, ze to robite profesionalne a pacil sa mi aj Vas originalny pristup a to konkretne video bytu. Ked sme sa na niečom dohodli, tak to platilo a dalsia vec, ze som videl uprimny zaujem nielen predat, ale aj sa postarat, aby to bolo vsetko riesene rychlo a profesionalne. Mozno komunikovat viac so mnou, ked chcel kupujuci riesit cenu. Paci sa mi Vas pozitivny pristup, profesionalita, nielen predat, ale ze viete aj predaj dokoncit, cize do buducna, ak by som nieco chcel kupit alebo predat, tak by som Vas proaktivne oslovil, co pri predchadzajucich skusenostiach s maklermi som neoslovoval opätovne, lebo som takto spokojný ako s Vami nebol s nikým.

Jaroslav Kolář, Banská Bystrica


Znovu som zveril predaj bytu p. Ambrózymu a znovu všetko prebehlo hladko a profesionálne. Čo sľúbil aj dodržal, navrhol predajnú cenu, predali sme za viac a tentokrát ku videoprehliadke pribudol aj 3D sken bytu a pohľad zvonku. Perfektná robota. Veľké ďakujem.

Zdenko Mišutka, Banská Bystrica


Ďakujem p.Ambrózymu za neskutočne rýchly predaj nehnutelností, ktorú sme už ani nedúfali, že sa predá :) Za 2 týždne bolo všetko vybavené a ja som prišla už len podpísať zmluvu. Bola som nesmierne spokojná, odporúčam každému, kto chce kúpiť/predať nehnuteľnosť bez zbytočného odkladu. Profesionálny prístup, rýchle jednanie a pohotovosť. 100% spokojnosť. Ešte raz ďakujem.

Veronika S., Banská Bystrica


p. Ambrózy ma zaujal tým, že točí videoprehliadky + 360°foto a vytvára k nim pekné pôdorysy. Myslím, že to bol jednoznačne najväčší dôvod úspešného predaja. Samozrejme spoločne s jeho kvalitne odvedenou prácou. Jeho služby môžem len odporučiť. Ďalší predaj bytu zverím znovu len jemu. Aj reklamu na aute mu robím. Je to férový človek a profesionál s ľudským prístupom....

Zdenko Mišutka, Banská Bystrica


Ďakujem aj takto za korektné a ústretové jednanie a spoluprácu, aj keď sa nám tam vyskytli určité problémy (myslím poradcu kupujúceho), ale nakoniec to bolo zvládnuté s úspešným zakončením. Ešte raz veľká vďaka a veľa hojnosti vám želám v tejto danej oblasti. Vidieť, že vás to baví...??

Hana Mojžišová, Zvolen