Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Odhad ceny ZDARMA

  • Kvalifikovaný odhad ceny = na určenie optimálnej predajnej ceny využívame cenové mapy, CMA analýzu, dáta z predaných nehnuteľností v danej lokalite, profesné skúsenosti s cenami v lokalite, prehľad o ponuke a dopyte na realitnom trhu, viac ako 10 rokov praxe, konzultácie so znalcom
  • Cenové mapy = pomôžu správne nastaviť cenu a to je veľmi dôležité pri jej predaji. Väčšina samopredajcov si na internete pozrie, za akú cenu sa inzeruje nehnuteľnosť "podobná" tej jeho a dá cenu takú istú alebo ešte vyššiu. Často sa stane, že si sám svoju nehnuteľnosť sprofanuje.

Je dôležité mať od začiatku predaja presnú predstavu o cenotvorbe, je to cesta k tomu, ako predať za tú najvyššiu možnú cenu. Ak totiž nastavíte cenu príliš nízko, prijdete o časť peňazí, ak ju nastavíte príliš vysoko, hodnota môže klesnúť viac ako je trhová cena a nehnuteľnosť bude na trhu "okukaná" a záujemci si budú myslieť, že je tam nejaký "háčik" a do kúpy sa nebudú hrnúť. 

Ideálne je nastavenie ceny skĺbiť so švédskou aukciou, kedy sa aj z nižšie nastavenej ceny dá získať konečná predajná cena najvyššia možná v danej situácii na realitnom trhu.

Konzultácie a následný odhad predajnej ceny sú u nás nezáväzné a odhad je ZDARMA. Je to niečo, čo vám pomôže rýchlejšie a výhodnejšie predať vašu nehnuteľnosť.

Ak máte záujem rýchlejšie a výhodnejšie predať vašu nehnuteľnosť, kontaktujte nás a dohodneme si nezáväzné stretnutie na káve alebo u nás v kancelárii.

info@vipreality.eu
0948 224 424

Vzor Ocenenia nehnuteľnosti nájdete TU>>.