Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

PREDANÉ. Dom 127 a 80m2 a pozemok 1700m2, Sliač - Lukavica

Interné ID: 451
Ulica: Lukavická
Obec: Lukavica
Okres: Zvolen
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
92 998 €

Popis nehnuteľnosti

 

PREDANÉ. 

Dom s Pozemkom v Lukavici - Váš Únik do Pokoja s Neodolateľnou Cenou!

 

ID 451

 

Igor Ambrózy, váš špecialista na reality a financie, vám exkluzívne v mene majiteľa predstavuje túto nezvyčajnú a čarovnú ponuku domu za cenu pozemku v obci Lukavica okres Zvolen.

 

 

Exkluzívna Ponuka: Dom s Pozemkom v Lukavici - Váš Únik do Pokoja s Neodolateľnou Cenou

 

 

Vitajte v srdci Slovenska!

 

Ponúkame na predaj čarovný dom v obci Lukavica, klenot skrytý medzi Zvolenom a Banskou Bystricou.

 

Táto nehnuteľnosť je viac než len dom; je to brána k životu plnému pokoja, prírody a nekonečných možností, všetko to za cenu, ktorá je tak lákavá, ako samotný dom.

 

 

Hlavné Prednosti:

 


- Výnimočná Lokalita: Obklopený krásou stredného Slovenska, tento dom ponúka ideálne miesto pre tých, ktorí túžia po kľude vidieka a zároveň chcú byť blízko mestských vymožeností.


- Rozľahlý Pozemok: S pozemkom o výmere približne 1700 m², ktorý je pripravený na výstavbu novostavby alebo na rozšírenie existujúcich štruktúr, sú možnosti nekonečné.


- Dvojdomová Konfigurácia: Hlavný dom s plochou cca 127 m² a menší dom cca 80 m² poskytujú flexibilné možnosti využitia, či už pre hostí, ako pracovný priestor alebo pre relaxačné aktivity.

 

Čaro a Pohodlie:

 


- Čiastočná Renovácia: S novou omietkou, fasádou a modernizovanou elektrickou inštaláciou, táto nehnuteľnosť spája historické čaro s moderným pohodlím.


- Prispôsobiteľný Priestor: Ponúka dostatok miesta pre vaše sny o bývaní. Či už snívate o veľkej rodinnej kúpeľni, pridanej izbe alebo o útulnom podkroví, všetko je možné.

 

Nečakajte, kým bude neskoro! Táto ponuka je jedinečná nielen svojou polohou, rozlohou a cenou, ale predovšetkým možnosťou vytvoriť si domov presne podľa vašich predstáv.

 

Dom v Lukavici je váš nový začiatok, plný pokoja, radosti a nekonečných možností.

 

Technické info:

 

Podľa údajov z Listu vlastníctva má pozemok spolu výmeru 1692m2. Z toho hlavný gazdovský dom má zastavanú plochu 127m2 a druhý menší domček má plochu 80m2.

 

Dom pozostáva s obývačky (prednej izby), kúpeľne s WC, kuchyne a zo zadných miestností (dilňa, kôlňa), ktoré je možné prerobiť na obytné izby. Napríklad na veľkú kúpeľňu, spálňu a jednu, či dve detské izby.

 

Viac info, foto, 3D, video aj pôdorysy nájdete na linku nižšie:https://ambrozy.sk/dom-lukavica(link si skopírujte a otvorte vo vašom prehliadači, prípadne si ho pošlite mailom alebo SMS a môžete si ho kedykoľvek pozrieť v pohodlí domova)

 

Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. Čo keď ponuka zaujme viacerých a niekto vás predbehne...

 

A cena? Koľko myslíte, že bude stáť toto bývaníčko? 

 

Cena je pripravená k jednaniu: 92.998.-€.

Uvedená cena je pri porovnaní iných cien viac ako priaznivá. 

 

Takže neváhajte:

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk

 

 Teším sa na Vás. Igor Ambrózy. 0948 22 44 24

 

V prípade viacerých záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť najvýhodnejšej ponuke. (nerozhoduje len cena). Vysvetlím osobne.

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
1700 m2
Úžitková plocha:
208 m2
Plocha pozemku:
1700 m2
Zastavaná plocha:
208 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti