Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

ViP Video. Luxusné priestory pre firmu alebo bývanie. 353m2 s terasou 32m2, Zvolen centrum

Interné ID: 416
Ulica: Námestie SNP
Obec: Zvolen
Okres: Zvolen
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Iné:
1 350 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Priame centrum, spolu 353m2, z toho terasa 32m2, hala 117m2, Všetko len za 1 350 €/mesiac.ID 406

 

Igor Ambrózy Vám ponúka krásne a štýlové reprezentačné priestory v centre Zvolena. Spolu 353m2, z toho terasa je 32m2. A výhľad priamo na Námestie SNP. To všetko za mimoriadne priaznivé výdaje, ktoré si môžete dať do nákladov vo výške celých 100%.

 

Výhody:

Tieto priestory / byt je priamo na Námestí SNP, Zvolen. Ponuka je vhodná tak pre manažéra / ov, ako aj pre mladého influencera s rodinou, ktorý pre svoju prácu potrebuje reprezentatívny a veľkorysý priestor.

 

Je to 5 izbový byt, ponúkajúci presvetlený priestor. Veď posúďte sami: obývacia hala má 117m2 a celý priestor vrátane 32m2 terasy má 353m2. K tomu 4 x klimatizácia, centrálny vysávač, štýlový krb v strede obývačky.

 

Veľkou výhodou je,že tento byt/kancelársky priestor má spolu až 353m2 a je zariadený, takže sa stačí len nasťahovať. Viď foto v galérii.Táto ponuka je vhodná aj na bývanie, aj na prácu, prípadne ako kombinácia obidvoch možností.

 

A to všetko za cenu, ktorá je určite nižšia, ako "pár" prenocovaní v lepšom hoteli. Keďže sem nie je ľahké zmestiť toľko informácií, tak:Viac info, foto, video, virtuálnu prehliadku a pôdorysy nájdete na linku nižšie:

https://ambrozy.sk/podkrovie-353m-zvolenlink skopírujte a otvorte vo vašom prehliadači (alebo si ho pošlite mailom na neskoršie pozretie...)

Na termíne obhliadky sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk . Rád Vám tento nezvyčajný priestor ukážem osobne. Kľúče mám k dispozícii.

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
353 m2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Energetický certifikát:
C
Zateplený objekt:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme