spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Bungalov 4+1 v Detve, novostavba 88m2

Interné ID: 264
Ulica: Laštek
Obec: Detva
Okres: Detva
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
124 640 €

Popis nehnuteľnosti

ID 264Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu bungalovu podľa vlastného výberu. Lokalita: Detva.VIAC INFO + FOTO : https://ambrozy.sk/bungalov-detvaVÝHODY: Ponúkame Vám novostavbu bungalovu na kľúč (okrem tepelného čerpadla, terasy a terénnych úprav). Na výber máte z 3-och variánt za rovnakú cenu. Po dohode sa dá stavba upraviť (zväčšiť - zmenšiť), prípadne namiesto montovanej stavby je možné vyhotoviť murovaný dom alebo drevodom. K dispozícii je viac ako 300 projektov, vyberie si naozaj každý.

Krásne prostredie s výhľadom a orientáciou na juh len 1360m od centra starej Detvy. Pozemok  je rovinatý, južne orientovaný.

Veľkou výhodou je schválenie výstavby rodinných domov od mesta, napojenie na elektriku, ktorá je hneď pred plotom. Kanalizácia bude riešená do žumpy, príjazd je asfaltová udržiavaná cesta. Internet je optický, voda bude riešená vlastnou vŕtanou studňou.

Pozemok má šírku pri príjazdovej ceste cca. 20m x 26m. Z uvedených 552m2 je cca. 36m2 chodník. Ešte k pozemku patrí podiel na ceste 63m2. Tu sú spolumajitelia ostatní susedia.

Ceny sú kalkulované na kľúč vrátane základovej dosky aj interiéru - obklady dlažby , sanita. V cene nie je zahrnutá terasa a terénne úpravy. 

Financovanie je zabezpečené bezplatne.

Stavebné povolenie a všetky ďalšie potrebné povolenia vybaví stavebná firma s tým, že konkrétne poplatky bude znášať stavebník. Tieto poplatky budú vo výške cca. 200 €, v závislosti na sadzobníkoch konkrétnych úradov.

Dom bude postavený do cca. 3-4-och mesiacov od vydania stavebného povolenia. (myslíme montovaný dom, murovaný o trochu dlhšie). Všetko sa bude riešiť súbežne aj s mestom a ich stavebným oddelením.

Lokalita je to kľudná, z pozemku je krásny výhľad, premávka minimálna.

 

ROZLOHA :  pozemok má šírku pri príjazdovej ceste cca 20m a rozlohu 552m2. Bungalov Petra má výmeru bez terasy 88,6m2, bungalov Katka má výmeru bez terasy 81,6m2, bungalov Ivana 17 má výmeru bez terasy 87,8m2. (viď fotogaléria)

 

DISPOZÍCIA: Všetky 3 typy domov sú kalkulované ako 4 izbové montované bungalovy. Po dohode je možné ich zmenšiť alebo zväčšiť napríklad podľa Vašich finančných a priestorových požiadaviek. 

Taktiež je možné sa dohodnúť na zmene materiálov a namiesto montovaného domu je možné ho vyhotoviť murovaný alebo ako drevodom.

Tepelné čerpadlo nie je v cene, pretože sú v ponuke rôzny typy v cenách od cca. 3.000 - 15.000 eur. Vyberie si každý.

Každý dom má naprojektovanú terasu, ktorá nie je súčasťou ceny. V cene je zahrnuté postavenie domu na kľúč. Všetky prípadné zmeny budú individuálne dohodnuté so zástupcom stavebnej firmy a adekvátne k tomu bude upravená konečná cena. Či už smerom nadol alebo nahor.

Inžinierske siete sú na hranici pozemku s príjazdovou cestou. Je tu prípojka na elektriku a vlastná studňa. Kanalizácia bude riešená do žumpy.

 

 

POZEMOK : Pozemok  je rovinatý a je hneď prvý od cesty, za ním je ešte 5 ďalších pozemkov, kde už prebieha výstavba domov. 

 

LOKALITA:  Detva sa nachádza v krásnej prírode v podpoľaní. Mesto Detva je vyhľadávaná kvôli peknej prírode, dobrej dostupnosti z mesta a tiež kvôli početným kultúrnym podujatiam, ktoré usporadúva. Bývanie je tu bezproblémové a kľudné. Občianska vybavenosť je tu kompletná. Viac na stránke mesta Detva.

 

Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk

 

© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii s možnosťou postupného úverovania podľa jednotlivých štádií výstavby.

 

Energetický certifikát nie je vytvorený.

 

Cenu nehnuteľnosti s pozemkom je určená na 124.640.-€. Konečná cena bude závisieť od Vašich konkrétnych požiadaviek na typ a veľkosť domu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
88 m2
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
Energetický certifikát:
A
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti