spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Popis nehnuteľnosti

ID 209

Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť vhodnú napríklad pre dve rodiny, doopatrovanie rodičov alebo na bývanie a podnikanie zároveň.VÝHODY:  Dva domy spolu s možnosťou separátneho bývania. Jeden dom je klasický dlhý gazdovský so 4-mi izbami, kuchyňou a kúpeľňou.

Tento dom sa dá napríklad využiť na kombináciu bývania a podnikania, kde v predných dvoch izbách môže byť firma, sklady, eshop, kancelárie a pod. a v ďalších izbách sa môže bývať (kúpeľňa, kuchyňa, obývačka a spálňa).

Dom je čiastočne prerobený, v auguste dostal komplet novú strechu spolu cca. 900m2. Dvor má novú zámkovú dlažbu.

Hlavný dom môže slúžiť na ďalšie bývanie (kuchyňa, WC, obývačka, kúpeľňa s WC, spálňa). Tu je možnosť dobudovania dvoch izieb v prístavbe.

K dispozícii  je aktuálny znalecký posudok ohodnotený na sumu 141 000 EUR. Čo je vyššia suma ako je predajná cena.

ROZLOHA : celý pozemok má 1612m2, z toho záhrada 715m2. Dlhý dom má výmeru 108m2 + hospodárska časť 47m2 + humno 113m2. Hlavný dom má výmeru 54m2 + poschodie 39m2 + prístavba 51m2. Viac napovedia pôdorysy v galérii.

DISPOZÍCIA: Hlavný dom má dispozíciu 2+1 na prízemí sa nachádza obývačka, kuchyňa, WC a komora + možnosť dobudovania dvoch izieb v prístavbe. Na poschodí sa nachádza spálňa s balkónom, kúpeľňa s vaňou a WC.


Dlhý gazdovský dom má dispozíciu 4+1, dve predné izby s vlastným vchodom vhodné napr. ako kancelárie alebo nezávislé bývanie pre teenagera. Potom ešte bývanie s ďalším vlastným vchodom (kúpeľňa, kuchyňa,technická miestnosť,obývačka a spálňa).

K tomu patrí hospodárska časť, humno a záhrada 715m2.

POZEMOK : Veľký pozemok s trávnatou udržiavanou záhradou 715m2. Výmera celého pozemku je 1612m2 je komplet oplotený, trávnatý a udržiavaný so stromami. Poskytuje dostatok súkromia, je tu aj sedenie a nafukovací bazén - jakuzzi.

LOKALITA:  Obec Dubové sa nachádza cca. 14km juhozápadne od Zvolena (zdroj Google). Dá sa sem dostať dvomi cestami zo Zvolena. Kratšia je cez Breziny a Bacúrov, dlhšia je cez Budču, Ostrú Lúku a Bacúrov (cca 18km, zdroj Google).Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte alebo napíšte mi ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 

 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0948 22 44 24, napísať na :  igor@ambrozy.sk© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.


Ku kúpe Vám ponúkam vybavenie financovania od 0,59% v akcii. 

Energetický certifikáte nie je vytvorený.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
252 m2
Zastavaná plocha:
213 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
6
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa
Krb:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti