RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

O nás

   Som členom Realitnej únie Slovenska a Združenia realitných kancelárií Slovenska, www.zrks.sk, sprostredkovaniu predaja nehnuteľností sa venujem od r. 2007 a viem vyhľadať vhodnú nehnuteľnosť "priamo na mieru" pomocou špeciálneho pomocníka, volá sa Realitný radar.

   

   V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti, Vám náš RADAR nájde vhodnú nehnuteľnosť z viac ako 150 internetových portálov a aj z ponúk, ktoré nie sú zverejnené ! 

 

 

Ako to celé funguje?

 

 Je to len 5 krokov k Vášmu novému bývaniu:

 

1. Cenová analýza (CA): Najprv Vám mailom pošlem krátky dotazník, ktorého vyplnenie Vám zaberie max. 2min. Na základe dotazníka vypracujeme pomocou nášho Realitného Radaru Vám na mieru "ušitú" CA vo formáte .pdf a odporučíme 3-5 najvyhovujúcejších nehnuteľností ( aj z ponuky iných RK). 

Je to pre Vás veľká úspora času, pretože sa na internete bežne opakujú inzeráty tých istých nehnuteľností v rôznych cenách od rôznych RK a je to neprehľadné a frustrujúce. Náš Radar to vie všetko odfiltrovať a zoradiť podľa požiadaviek. Ako člen Realitnej Únie mám prístup aj k ponukám, ktoré nie sú na webe (niektorí predávajúci nechcú zverejňovať svoju ponuku).

Takúto možnosť iné RK nemajú a preto Vám ju ponúkame ako BONUS navyše :

+ BONUS č. 1: prístup k ponukám, ktoré na webe nie sú, profi spolupráca medzi členmi Realitnej únie (je nás viac ako 500 v celej SR) s využitím Intranetového systému a Realitného radaru....

2. Stretnutie: v prípade Vášho záujmu o ďalšiu spoluprácu nasleduje krátke stretnutie, kde si preberieme ďalšie podrobnosti ohľadom obhliadok, financovania, atď. 

Pozn.1: Mimochodom, vieme pomôcť pri vybavení úveru s úrokom už od 1,19%  ... 

3. Výber nehnuteľnosti: Zorganizujeme obhliadky (prípadná kooperácia s maklérmi iných RK), potom ich spolu zanalyzujeme, Vy si vyberiete najvhodnejšiu predbežnú ponuku a prekonzultujeme jej výhody a nevýhody. 

Pozn.2: Ak máte vybratý byt, môžeme prípadne podľa požiadavky  daný byt nechať prehliadnuť odborníkovi, aby určil jeho stav a predbežné náklady na rekonštrukciu.

4. Dojednanie ceny: Následne dochádza k dôležitému kroku : na základe znalostí trhu a pomocou našich zručností, dojednáme tú najvýhodnejšiu cenu pre Vás . Optimálny návrh ceny vypracujeme na základe našich skúseností z vývoja cien za podobné nehnuteľnosti predané v danej lokalite. Používame komparatívnu metódu aj metódu CMA.

5. Rezervácia: Po dojednaní ceny sa podpisujú rezervačné zmluvy a nasleduje obvyklý predajný a postpredajný proces.......

ktorého výsledkom je odovzdanie kľúčov od Vášho nového bývania a Vám sa stačí už len nasťahovať J 

+ BONUS č. 2: preverenie KZ (Kúpna zmluva) a NNV (Návrh do Katastra) z hľadiska právneho a garancia bezpečného prevodu bytu bez ďalších nákladov na notára aj keď KZ a NNV pripraví advokát na strane predávajúceho

Zavolajte nám ešte dnes: 0905 495 697, a my okamžite začneme pre Vás pracovať.

Určite Vás zaujíma, či Vás táto naša služba bude niečo stáť? Máme dobrú správu: je to symbolický akciový poplatok za vypracovanie CA len 10.-€. (náš pomocník Realitný Radar je síce nenahraditeľný, ale zároveň aj niečo stojí :-) Ostatné už potom záleží na Vás a Vašej spokojnosti s našimi službami. Viac info Vám radi poskytneme na spoločnom stretnutí.

www.ViPreality.eu

 Prečo názov ViP ?   Lebo:     Volíme Individuálny Prístup      smerom k Vám...

Sme členom Realitnej únie, kde navzájom spolupracujeme s viac ako 500 členmi. Ctíme a dodržiavame kódex realitného poradcu, kde serióznosť ponúkame , a zároveň aj  serióznosťvyžadujeme !

Realitní špekulanti s bytmi nevolajte, aj tak Vás hneď odhalíme..... 

 

 

 

člen Realitnej únie SRCertifikáty a Licencie

Hypotekárka kalkulačka 

 

Z NÁZOROV KLIENTOV:  

Priznám sa, že doteraz v mojej praxi ma nenapadlo pýtať si referencie, jednoducho som sa len snažil dotiahnuť každý mne zverený predaj kvalitne a poctivo až do konca.

Až nedávno som zistil, že vlastne moji noví potencionálni klienti sa nemajú ako dozvedieť o spokojnosti druhých s mojou prácou, tak vznikla rubrika referencie od jesene 2016:  

P.S.: pri mnohých klientoch náš spočiatku obchodný až nedôverčivý vzťah prerástol takmer až do priateľského vzťahu a obojstranná dôvera vzrástla rapídne strmo hore:-)

Však nakoniec, presvedčte sa sami: 

7.11.2016

Dakujem p.Ambrozymu za neskutočne rychly predaj nehnutelnosti, ktoru sme uz ani nedufali, ze sa preda :) Za 2 tyzdne bolo vsetko vybavene a ja som prisla uz len podpisat zmluvu. Bola som nesmierne spokojna, odporucam kazdemu, kto chce kupit/predat nehnutelnost bez zbytocneho odkladu. Profesionalny pristup, rychle jednanie a pohotovost. 100% spokojnost. Este raz dakujem.

 Veronika S.

 

3.11.2016

veľmi pekne Vám ďakujeme - za super prístup, rýchle a seriózne jednanie, za vybavenie kúpy bytu a veľkej zľavy ?? boli sme veľmi spokojní, môžeme len ďalej odporučiť ?? 

 Krajčíková

 

31.10.2016

Dakujem za vasu skvele odvedenu pracu, ak budem v buducnosti potrebovat nejale sluzby v oblasti realit, urcite sa vam ozvem

 

Peter P.

 

26.10.2016

Ďakujeme p. Ambrózymu za perfektný prístup a superrýchly predaj nášho bytu, za 3 dni nám našiel kupca. Naše rozhodnutie zveriť mu predaj bytu exkluzívne, sa ukázalo ako veľmi správne. Môžeme jeho služby len odporúčať.

Cimermanovci

 

6.10.2016

Už som niekoľko bytov kúpil a predal a vždy len svojpomocne, jednoducho som nemal dobré skúsenosti s maklérmi. Pán Igor Ambrózy ma presvedčil o tom, že sa oplatí využiť jeho skúsenosti, nabudúce celý predaj zverím rovno jemu. Kľudne si od neho pýtajte na mňa tel.kontakt, rád jeho služby odporučím aj osobne.

Peter S.

14.9.2016

Nemal som jasno v tom ako čo najvýhodnejšie predať väčší byt bez balkóna. Náhodou som dostal kontakt na p. Ambrózyho a už tretí záujemca sa rozhodol náš byt kúpiť. Nečakal som, že to prebehne tak rýchlo a hladko. Komunikácia bola vždy ústretová a všetky otázky zodpovedané na odbornej úrovni. Odporúčam firmu ViPreality.eu

Štefan S.