RSS Pridajte sa k nám Pridajte sa k nám Pridajte sa k nám Pridajte sa k nám Pridajte sa k nám

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Pridajte sa k nám

Vitajte.    CHCETE ZARÁBAŤ VIAC ???

 

 

                                   Máte však radi svoju slobodu?

              Tak zdvihnite zadok a rozum sa pridá.

 

Čo treba preto urobiť?

Je to jednoduché:  najprv pošlite svoj životopis a motivačný list k nám na 

mail:    vipreality@azet.sk

My Vám zavoláme a dohodneme si stretnutie.

Na stretnutí si v krátkosti povieme o našom systéme práce (kto ho dodržuje, nemôže neuspieť) a buď si spolu "sadneme" alebo nie.

Vidíte sami, že je to jednoduché. (samotná práca v realitách až taká jednoduchá nie je).

Vieme Vás naučiť ako robiť komplexný predaj efektívne  a dosahovať predajné výsledky a byť pánom svojho času.

 

Čo môžete získať Vy? :

ak ste začiatočník, tak 55-65% z provízie za predaj

ak už nejakú prax máte, tak 60-70% z provízie za predaj

ak sa cítite na vedenie vlastného týmu, tak 80% z provízie za predaj

 

Celé je to nastavené tak, že čím viac predáte, tým viac zarobíte....    


P.S.: Len si skúste predstaviť, že zarobíte mesačne cca. 2-3.000.-€ a strop neexistuje....

Ale pozor, práca to nie je jednoduchá, stačí však dodržiavať predvolený systém a výsledky sa dostavia.                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hypotekárka kalkulačka 

 

Z NÁZOROV KLIENTOV:  

Priznám sa, že doteraz v mojej praxi ma nenapadlo pýtať si referencie, jednoducho som sa len snažil dotiahnuť každý mne zverený predaj kvalitne a poctivo až do konca.

Až nedávno som zistil, že vlastne moji noví potencionálni klienti sa nemajú ako dozvedieť o spokojnosti druhých s mojou prácou, tak vznikla rubrika referencie od jesene 2016:  

P.S.: pri mnohých klientoch náš spočiatku obchodný až nedôverčivý vzťah prerástol takmer až do priateľského vzťahu a obojstranná dôvera vzrástla rapídne strmo hore:-)

Však nakoniec, presvedčte sa sami: 

7.11.2016

Dakujem p.Ambrozymu za neskutočne rychly predaj nehnutelnosti, ktoru sme uz ani nedufali, ze sa preda :) Za 2 tyzdne bolo vsetko vybavene a ja som prisla uz len podpisat zmluvu. Bola som nesmierne spokojna, odporucam kazdemu, kto chce kupit/predat nehnutelnost bez zbytocneho odkladu. Profesionalny pristup, rychle jednanie a pohotovost. 100% spokojnost. Este raz dakujem.

 Veronika S.

 

3.11.2016

veľmi pekne Vám ďakujeme - za super prístup, rýchle a seriózne jednanie, za vybavenie kúpy bytu a veľkej zľavy ?? boli sme veľmi spokojní, môžeme len ďalej odporučiť ?? 

 Krajčíková

 

31.10.2016

Dakujem za vasu skvele odvedenu pracu, ak budem v buducnosti potrebovat nejale sluzby v oblasti realit, urcite sa vam ozvem

 

Peter P.

 

26.10.2016

Ďakujeme p. Ambrózymu za perfektný prístup a superrýchly predaj nášho bytu, za 3 dni nám našiel kupca. Naše rozhodnutie zveriť mu predaj bytu exkluzívne, sa ukázalo ako veľmi správne. Môžeme jeho služby len odporúčať.

Cimermanovci

 

6.10.2016

Už som niekoľko bytov kúpil a predal a vždy len svojpomocne, jednoducho som nemal dobré skúsenosti s maklérmi. Pán Igor Ambrózy ma presvedčil o tom, že sa oplatí využiť jeho skúsenosti, nabudúce celý predaj zverím rovno jemu. Kľudne si od neho pýtajte na mňa tel.kontakt, rád jeho služby odporučím aj osobne.

Peter S.

14.9.2016

Nemal som jasno v tom ako čo najvýhodnejšie predať väčší byt bez balkóna. Náhodou som dostal kontakt na p. Ambrózyho a už tretí záujemca sa rozhodol náš byt kúpiť. Nečakal som, že to prebehne tak rýchlo a hladko. Komunikácia bola vždy ústretová a všetky otázky zodpovedané na odbornej úrovni. Odporúčam firmu ViPreality.eu

Štefan S.